Počasie Breakfast Canyon pozajtra
Predpoveď počasia Breakfast Canyon 29. máj 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie sa spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 29 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 20 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 36,4400; -116,8501
nadmorská výška: -1 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Breakfast Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1009 hPa | 30 % | 4 °C | 85 % | 0% | 0% | 75% | 48% | |
| 01:00
10:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1009 hPa | 34 % | 5 °C | 79 % | 0% | 0% | 46% | 64% | |
| 02:00
11:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 41 % | 7 °C | 78 % | 0% | 1% | 11% | 74% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1010 hPa | 44 % | 8 °C | 40 % | 0% | 0% | 23% | 21% | |
| 04:00
13:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1010 hPa | 45 % | 8 °C | 64 % | 0% | 2% | 58% | 13% | |
| 05:00
14:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 46 % | 7 °C | 39 % | 0% | 1% | 36% | 5% | |
| 06:00
15:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 46 % | 7 °C | 89 % | 0% | 3% | 82% | 46% | |
| 07:00
16:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1012 hPa | 43 % | 7 °C | 67 % | 0% | 3% | 61% | 15% | |
| 08:00
17:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 39 % | 6 °C | 26 % | 0% | 2% | 20% | 6% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 37 % | 6 °C | 3 % | 0% | 1% | 2% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 34 % | 6 °C | 5 % | 0% | 3% | 2% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 33 % | 7 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 20 % | 4 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 28 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1010 hPa | 34 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 20 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 16 % | 4 °C | 17 % | 0% | 0% | 4% | 13% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 26 % | 8 °C | 6 % | 0% | 0% | 4% | 4% | |
Breakfast Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 36,4400; -116,8501
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Breakfast Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Breakfast Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Breakfast Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Breakfast Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:31 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:01 | 20:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:25 | 21:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:45 | 21:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:55 | 29.05.2026 04:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |