Počasie California City dnes
Predpoveď počasia California City 27. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 23 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 11 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 35,1258; -117,9859
nadmorská výška: 737 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia California City, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 59 % | 4 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západný |
1008 hPa | 26 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 23 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h západný |
1006 hPa | 18 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 27 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 37 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 14 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1007 hPa | 9 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 21 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
California City, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 35,1258; -117,9859
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 13 277
Nadmorská výška: 737 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Kern County, Bakersfield
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie California City, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia California City.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre California City dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre California City
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie California City
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 14:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:36 | 21:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:57 | 21:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:58 | 27.05.2026 03:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |