Počasie California City vikend
Predpoveď počasia pre mesto California City na tento alebo budúci víkend.
Piatok 29. máj
32 / 16°C
| 0.0 mm | 3 km/h |
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 35,1258; -117,9859
nadmorská výška: 737 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia California City, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 31 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 12 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1004 hPa | 8 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 19 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
California City, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 35,1258; -117,9859
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 13 277
Nadmorská výška: 737 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Kern County, Bakersfield
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie California City, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia California City.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre California City dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie California City
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 19:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:35 | 21:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:56 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:57 | 29.05.2026 04:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |