Počasie China Lake Acres dnes
| 19 °C | 15 °C | 16:00 | |
| 17 °C | 14 °C | 18:00 | |
| 13 °C | 10 °C | 20:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 22:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 19:58
PO HODINÁCH
západ slnka 19:58
Predpoveď počasia China Lake Acres 27. máj 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie sa spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 20 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 9 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 35,6405; -117,7640
nadmorská výška: 744 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia China Lake Acres, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 13 °C 9 °C |
0,0 mm | 11.2 m/s40 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 45 % | 1 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 12 °C 8 °C |
0,0 mm | 10.3 m/s37 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 51 % | 2 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 57 % | 2 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 60 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 63 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 66 % | 3 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 68 % | 3 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 63 % | 3 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 54 % | 2 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 45 % | 1 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 36 % | 0 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 30 % | 0 °C | 7 % | 0% | 6% | 3% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 26 % | -1 °C | 7 % | 0% | 1% | 6% | 0% | |
| 13:00
22:00
| polojasno | 19 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 24 % | -1 °C | 13 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 21 % | -2 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 15:00
00:00
| oblačno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h južný |
1005 hPa | 22 % | -1 °C | 38 % | 0% | 0% | 36% | 12% | |
| 16:00
01:00
| polojasno | 19 °C 15 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h južný |
1005 hPa | 27 % | 0 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 1% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 9.4 m/s34 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 28 % | 0 °C | 16 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 18:00
03:00
| polojasno | 17 °C 13 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 30 % | 0 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 19:00
04:00
| polojasno | 15 °C 11 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 39 % | 1 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 20:00
05:00
| polojasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 48 % | 2 °C | 23 % | 0% | 0% | 23% | 0% | |
| 21:00
06:00
| polojasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 49 % | 2 °C | 28 % | 0% | 0% | 27% | 7% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 52 % | 2 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h južný |
1008 hPa | 62 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h južný |
1009 hPa | 68 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h južný |
1009 hPa | 70 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1009 hPa | 68 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 68 % | 3 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 04:00
13:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 69 % | 3 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1011 hPa | 73 % | 3 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1012 hPa | 78 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1012 hPa | 72 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 62 % | 3 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 10% | |
| 09:00
18:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 51 % | 3 °C | 30 % | 0% | 0% | 5% | 28% | |
| 10:00
19:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 42 % | 2 °C | 57 % | 0% | 0% | 56% | 27% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1011 hPa | 34 % | 1 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
| 12:00
21:00
| polojasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 27 % | 0 °C | 30 % | 0% | 0% | 14% | 18% | |
| 13:00
22:00
| polojasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 23 % | -1 °C | 37 % | 0% | 0% | 9% | 31% | |
| 14:00
23:00
| polojasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 20 % | -2 °C | 28 % | 0% | 0% | 21% | 9% | |
| 15:00
00:00
| polojasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 19 % | -3 °C | 34 % | 0% | 0% | 34% | 0% | |
| 16:00
01:00
| oblačno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 21 % | -1 °C | 55 % | 0% | 0% | 55% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 26 % | 0 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 31 % | 0 °C | 65 % | 0% | 0% | 59% | 36% | |
| 19:00
04:00
| oblačno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 34 % | 1 °C | 68 % | 0% | 0% | 58% | 32% | |
| 20:00
05:00
| silný dážď | 15 °C 13 °C |
1,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 48 % | 3 °C | 87 % | 0% | 0% | 82% | 55% | |
| 21:00
06:00
| dažďové prehánky | 12 °C 10 °C |
0,5 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 71 % | 7 °C | 85 % | 0% | 0% | 73% | 55% | |
| 22:00
07:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 74 % | 7 °C | 18 % | 0% | 1% | 18% | 3% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 74 % | 6 °C | 18 % | 0% | 2% | 18% | 0% | |
China Lake Acres, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 35,6405; -117,7640
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 1 876
Nadmorská výška: 744 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Kern County, Bakersfield
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie China Lake Acres, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia China Lake Acres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre China Lake Acres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre China Lake Acres
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie China Lake Acres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 14:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:08 | 20:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:54 | 21:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:58 | 27.05.2026 03:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |