Počasie China Lake Acres vikend
Predpoveď počasia pre mesto China Lake Acres na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň jasno. Nedeľa cez deň jasno.
Piatok 29. máj
24 / 8°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 35,6405; -117,7640
nadmorská výška: 744 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia China Lake Acres, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 72 % | 5 °C | 10 % | 0% | 2% | 9% | 0% | |
| 01:00
10:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 5 °C | 24 % | 0% | 4% | 14% | 12% | |
| 02:00
11:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 72 % | 5 °C | 16 % | 0% | 8% | 11% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 4 °C | 7 % | 0% | 3% | 3% | 0% | |
| 04:00
13:00
| polojasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 77 % | 5 °C | 18 % | 0% | 5% | 14% | 2% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 79 % | 4 °C | 4 % | 0% | 3% | 1% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1013 hPa | 79 % | 4 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 70 % | 4 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 1% | |
| 08:00
17:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 61 % | 4 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 51 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 42 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 35 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 26 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 49 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 65 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 26 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 21 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 35 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
China Lake Acres, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 35,6405; -117,7640
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 1 876
Nadmorská výška: 744 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Kern County, Bakersfield
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie China Lake Acres, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia China Lake Acres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre China Lake Acres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie China Lake Acres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:37 | 19:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:07 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:52 | 21:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:57 | 29.05.2026 04:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |