Počasie Daly City pozajtra
| 13 °C | 12 °C | 09:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 15:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 19:57
PO HODINÁCH
západ slnka 19:57
Predpoveď počasia Daly City 28. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie sa spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 14 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 12 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,7058; -122,4619
nadmorská výška: 123 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Daly City, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 79 % | 8 °C | 99 % | 0% | 79% | 3% | 95% | |
| 01:00
10:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 82 % | 9 °C | 99 % | 0% | 69% | 1% | 95% | |
| 02:00
11:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 83 % | 9 °C | 100 % | 0% | 39% | 0% | 100% | |
| 03:00
12:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 84 % | 9 °C | 100 % | 0% | 40% | 0% | 100% | |
| 04:00
13:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 87 % | 9 °C | 90 % | 0% | 37% | 0% | 84% | |
| 05:00
14:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 87 % | 9 °C | 48 % | 0% | 39% | 0% | 13% | |
| 06:00
15:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 88 % | 9 °C | 34 % | 0% | 34% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 88 % | 9 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 84 % | 9 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1020 hPa | 79 % | 9 °C | 44 % | 0% | 44% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1020 hPa | 76 % | 9 °C | 50 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1021 hPa | 77 % | 9 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1021 hPa | 76 % | 10 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1020 hPa | 75 % | 9 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1020 hPa | 74 % | 9 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západný |
1020 hPa | 73 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západný |
1020 hPa | 75 % | 10 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 76 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 87 % | 10 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1019 hPa | 92 % | 10 °C | 31 % | 0% | 31% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1018 hPa | 77 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
1016 hPa | 79 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 86 % | 10 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
Daly City, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,7058; -122,4619
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 106 562
Nadmorská výška: 123 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- San Mateo County, San Mateo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Daly City, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Daly City.
Daly City - počasie v okolí - väčšie mestá
Daly City - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Daly City dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Daly City
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 19:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 13:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 21:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:23 | 28.04.2026 04:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |