Počasie Foster City pozajtra
Predpoveď počasia Foster City 28. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie sa spočiatku oblačno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 17 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Foster City, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 96 % | 7 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 70 % | 10 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 61 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 95 % | 10 °C | 96 % | 0% | 7% | 0% | 96% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 10 °C | 92 % | 0% | 89% | 0% | 23% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1018 hPa | 68 % | 9 °C | 73 % | 0% | 73% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západný |
1018 hPa | 70 % | 9 °C | 69 % | 0% | 69% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1019 hPa | 90 % | 10 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
Foster City, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,5586; -122,2711
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 33 477
Nadmorská výška: 3 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- San Mateo County, San Mateo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Foster City, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Foster City.
Foster City - počasie v okolí - väčšie mestá
Foster City - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Foster City dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Foster City
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 19:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:06 | 13:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:22 | 28.04.2026 04:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |