Počasie Desolation Canyon pozajtra
Predpoveď počasia Desolation Canyon 29. máj 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie spočiatku oblačno, neskoršie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 27 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 17 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 36,3963; -116,8401
nadmorská výška: -29 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Desolation Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 39 % | 4 °C | 93 % | 0% | 0% | 80% | 64% | |
| 01:00
10:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 42 % | 5 °C | 90 % | 0% | 1% | 41% | 87% | |
| 02:00
11:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 42 % | 5 °C | 37 % | 0% | 0% | 13% | 26% | |
| 03:00
12:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 42 % | 4 °C | 36 % | 0% | 0% | 35% | 0% | |
| 04:00
13:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1009 hPa | 44 % | 4 °C | 50 % | 0% | 0% | 47% | 5% | |
| 05:00
14:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 44 % | 4 °C | 80 % | 0% | 0% | 68% | 47% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 30 % | 4 °C | 7 % | 0% | 2% | 7% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 19 % | 1 °C | 24 % | 0% | 2% | 24% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1009 hPa | 30 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 35 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západný |
1011 hPa | 20 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 16 % | 2 °C | 32 % | 0% | 0% | 8% | 26% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 24 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
Desolation Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 36,3963; -116,8401
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Desolation Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Desolation Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Desolation Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Desolation Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:31 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:01 | 20:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:25 | 21:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:45 | 21:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:55 | 29.05.2026 04:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |