Počasie Fort Irwin dnes
| 26 °C | 23 °C | 16:00 | |
| 25 °C | 22 °C | 18:00 | |
| 21 °C | 17 °C | 20:00 | |
| 16 °C | 13 °C | 22:00 |
východ slnka 05:34
západ slnka 19:53
PO HODINÁCH
západ slnka 19:53
Predpoveď počasia Fort Irwin 27. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 35,2628; -116,6848
nadmorská výška: 762 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fort Irwin, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severozápadný |
1003 hPa | 41 % | 3 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severozápadný |
1003 hPa | 41 % | 3 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 9.3 m/s33 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 40 % | 2 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 42 % | 3 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 44 % | 3 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 46 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severozápadný |
1005 hPa | 48 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 43 % | 3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 37 % | 2 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 32 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1007 hPa | 29 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1006 hPa | 25 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1006 hPa | 22 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 20 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 16 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 16 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 18 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východný |
1002 hPa | 18 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| jasno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1002 hPa | 14 % | -3 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 24 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 15 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severozápadný |
1004 hPa | 21 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 34 % | 2 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h severozápadný |
1007 hPa | 41 % | 2 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severozápadný |
1008 hPa | 45 % | 3 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severozápadný |
1008 hPa | 48 % | 3 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 46 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1009 hPa | 41 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severný |
1009 hPa | 40 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 40 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 41 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 43 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 37 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 33 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 30 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 28 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1011 hPa | 25 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 22 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1010 hPa | 19 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1009 hPa | 16 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 14 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 12 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 12 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| jasno | 26 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 12 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 13 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 15 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h severozápadný |
1007 hPa | 22 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 17 °C 13 °C |
0,0 mm | 10.8 m/s39 km/h severozápadný |
1009 hPa | 38 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 10.0 m/s36 km/h severozápadný |
1010 hPa | 46 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Fort Irwin, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 35,2628; -116,6848
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 8 845
Nadmorská výška: 762 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- San Bernardino County, San Bernardino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fort Irwin, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Fort Irwin.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fort Irwin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Fort Irwin
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Fort Irwin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 19:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 14:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:05 | 20:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 20:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:51 | 21:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:53 | 27.05.2026 03:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |