Počasie Fort Irwin pozajtra
Predpoveď počasia Fort Irwin 29. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 13 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 35,2628; -116,6848
nadmorská výška: 762 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fort Irwin, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| polojasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h severozápadný |
1011 hPa | 50 % | 4 °C | 20 % | 0% | 0% | 19% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severozápadný |
1011 hPa | 49 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 51 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 53 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 54 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 55 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 54 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 49 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severozápadný |
1013 hPa | 43 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severozápadný |
1013 hPa | 38 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severozápadný |
1013 hPa | 34 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severozápadný |
1013 hPa | 31 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1009 hPa | 17 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 35 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 52 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 21 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1007 hPa | 13 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 20 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Fort Irwin, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 35,2628; -116,6848
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 8 845
Nadmorská výška: 762 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- San Bernardino County, San Bernardino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fort Irwin, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Fort Irwin.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fort Irwin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fort Irwin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 19:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:04 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 20:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:50 | 21:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:52 | 29.05.2026 04:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |