Počasie Goethals Canyon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Goethals Canyon na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
15 / 10°C
| 0.6 mm | 17 km/h |
| 10 °C | 8 °C | 05:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 11:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 17:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 23:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:00
PO HODINÁCH
západ slnka 20:00
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,9214; -121,8953
nadmorská výška: 236 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Goethals Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 92 % | 8 °C | 80 % | 0% | 80% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,4 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 57 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,1 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 95 % | 9 °C | 76 % | 0% | 76% | 0% | 0% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 61 % | 9 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 61 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 90 % | 9 °C | 92 % | 0% | 92% | 0% | 0% | |
Goethals Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9214; -121,8953
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 236 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Goethals Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Goethals Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Goethals Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Goethals Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 21:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 21:30 | 03.05.2026 06:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |