Počasie Hall Station dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hall Station na 10 dní.
Utorok 19. máj
29 / 12°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 18 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 27 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 26 °C | 15:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 20:14
PO HODINÁCH
západ slnka 20:14
|
|
Predpoveď počasia Hall Station, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 48 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 52 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 58 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 62 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 70 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1014 hPa | 72 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1014 hPa | 66 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 57 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 48 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 39 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 32 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 26 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 24 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1014 hPa | 23 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severozápadný |
1013 hPa | 23 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severozápadný |
1013 hPa | 22 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 26 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 39 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1014 hPa | 67 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 34 % | 6 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 29 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1013 hPa | 60 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Hall Station, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,5866; -122,0652
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hall Station, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Hall Station.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hall Station dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hall Station
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 20:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 20:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 21:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 22:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:24 | 20.05.2026 00:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |