Počasie Hall Station dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hall Station na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
26 / 12°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 05:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 11:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 23:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 20:16
PO HODINÁCH
západ slnka 20:16
|
|
Predpoveď počasia Hall Station, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1012 hPa | 84 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 38 % | 7 °C | 6 % | 0% | 1% | 0% | 5% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 27 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 62 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1009 hPa | 85 % | 8 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 36 % | 5 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 43 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 82 % | 9 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
Hall Station, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,5866; -122,0652
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hall Station, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Hall Station.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hall Station dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hall Station
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 20:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 20:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 21:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 22:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:53 | 22.05.2026 01:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |