Počasie Homestead Hill pozajtra
Predpoveď počasia Homestead Hill 28. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, dopoludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 10 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,8908; -122,5541
nadmorská výška: 254 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Homestead Hill, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 93 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 53% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 69 % | 7 °C | 43 % | 0% | 29% | 28% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1016 hPa | 72 % | 7 °C | 14 % | 0% | 4% | 13% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 89 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 92 % | 8 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 76 % | 9 °C | 50 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 70 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severozápadný |
1021 hPa | 85 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Homestead Hill, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,8908; -122,5541
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Homestead Hill, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Homestead Hill.
Homestead Hill - počasie v okolí - väčšie mestá
Homestead Hill - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Homestead Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Homestead Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 13:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 21:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 21:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:23 | 28.04.2026 04:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |