Počasie Homestead Hill zajtra
Predpoveď počasia Homestead Hill 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie sa spočiatku jasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 9 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,8908; -122,5541
nadmorská výška: 254 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Homestead Hill, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 93 % | 6 °C | 5 % | 0% | 3% | 0% | 1% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 65 % | 6 °C | 99 % | 0% | 61% | 0% | 99% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 68 % | 6 °C | 100 % | 0% | 2% | 2% | 100% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 85 % | 7 °C | 100 % | 0% | 2% | 99% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 93 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 53% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 69 % | 7 °C | 43 % | 0% | 29% | 28% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1016 hPa | 72 % | 7 °C | 14 % | 0% | 4% | 13% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 89 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Homestead Hill, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,8908; -122,5541
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Homestead Hill, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Homestead Hill.
Homestead Hill - počasie v okolí - väčšie mestá
Homestead Hill - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Homestead Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Homestead Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 19:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 13:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 20:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 20:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 21:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:20 | 27.04.2026 04:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |