Počasie Kentfield dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kentfield na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
15 / 12°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 05:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 11:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 17:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 23:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 20:03
PO HODINÁCH
západ slnka 20:03
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,9522; -122,5572
nadmorská výška: 57 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Kentfield, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1014 hPa | 87 % | 9 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 68 % | 8 °C | 75 % | 0% | 75% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1012 hPa | 74 % | 9 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 86 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 9 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 69 % | 9 °C | 100 % | 0% | 71% | 0% | 100% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1012 hPa | 70 % | 9 °C | 65 % | 0% | 37% | 18% | 28% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 82 % | 9 °C | 81 % | 0% | 2% | 45% | 72% | |
Kentfield, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9522; -122,5572
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 6 485
Nadmorská výška: 57 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Marin County, San Rafael
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kentfield, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Kentfield.
Kentfield - počasie v okolí - väčšie mestá
Kentfield - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kentfield dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kentfield
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 20:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 20:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 21:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 21:32 | 03.05.2026 06:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |