Počasie Knightsen pozajtra
Predpoveď počasia Knightsen 28. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, dopoludnie sa spočiatku zamračené, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 21 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 9 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Knightsen, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 96 % | 7 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1019 hPa | 51 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1017 hPa | 31 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 71 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 95 % | 8 °C | 28 % | 0% | 21% | 0% | 8% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1018 hPa | 53 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1016 hPa | 42 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 77 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Knightsen, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9688; -121,6680
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 1 568
Nadmorská výška: 7 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Knightsen, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Knightsen.
Knightsen - počasie v okolí - väčšie mestá
Knightsen - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Knightsen dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Knightsen
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 13:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 21:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:19 | 28.04.2026 04:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |