Počasie Lone Tree Valley týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Lone Tree Valley na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
25 / 10°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 05:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 11:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 17:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 23:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 19:56
PO HODINÁCH
západ slnka 19:56
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,9380; -121,7072
nadmorská výška: 22 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lone Tree Valley, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 95 % | 8 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1018 hPa | 58 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1014 hPa | 33 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 81 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 94 % | 9 °C | 47 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 50 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 43 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 80 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lone Tree Valley, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9380; -121,7072
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 22 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lone Tree Valley, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Lone Tree Valley.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lone Tree Valley dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lone Tree Valley
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 19:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 13:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:21 | 29.04.2026 04:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |