Počasie Lone Tree Valley zajtra
| 13 °C | 12 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 15:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 21:00 |
východ slnka 06:15
západ slnka 19:54
PO HODINÁCH
západ slnka 19:54
Predpoveď počasia Lone Tree Valley 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 8 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,9380; -121,7072
nadmorská výška: 22 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lone Tree Valley, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 88 % | 7 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 89 % | 7 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 91 % | 7 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 7 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 6 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 6 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 6 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 82 % | 8 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1016 hPa | 69 % | 7 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1016 hPa | 62 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 0% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 60 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 56 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1017 hPa | 54 % | 7 °C | 80 % | 0% | 78% | 15% | 0% | |
| 14:00
23:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1016 hPa | 50 % | 7 °C | 50 % | 0% | 39% | 28% | 0% | |
| 15:00
00:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1016 hPa | 47 % | 7 °C | 60 % | 0% | 52% | 26% | 0% | |
| 16:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 17 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1016 hPa | 51 % | 8 °C | 58 % | 0% | 42% | 32% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 58 % | 8 °C | 49 % | 0% | 36% | 24% | 0% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 60 % | 8 °C | 42 % | 0% | 36% | 11% | 0% | |
| 19:00
04:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 63 % | 8 °C | 14 % | 0% | 3% | 13% | 0% | |
| 20:00
05:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 69 % | 8 °C | 15 % | 0% | 4% | 14% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 75 % | 8 °C | 10 % | 0% | 4% | 8% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 79 % | 8 °C | 7 % | 0% | 0% | 5% | 1% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 83 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 87 % | 8 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 01:00
10:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 89 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
11:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 92 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 93 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
13:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 94 % | 8 °C | 94 % | 0% | 0% | 1% | 94% | |
| 05:00
14:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 94 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 7% | 96% | |
| 06:00
15:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 95 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 21% | 100% | |
| 07:00
16:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 94 % | 8 °C | 100 % | 4% | 7% | 35% | 100% | |
| 08:00
17:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 83 % | 9 °C | 75 % | 0% | 0% | 2% | 75% | |
| 09:00
18:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1020 hPa | 76 % | 9 °C | 22 % | 0% | 1% | 5% | 21% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1020 hPa | 69 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1020 hPa | 62 % | 10 °C | 6 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1017 hPa | 43 % | 8 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 87 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lone Tree Valley, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9380; -121,7072
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 22 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lone Tree Valley, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Lone Tree Valley.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lone Tree Valley dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lone Tree Valley
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 19:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 13:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 20:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 21:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:17 | 27.04.2026 04:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |