Počasie Manly Beacon týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Manly Beacon na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
31 / 20°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 20 °C | 19 °C | 05:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 11:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 17:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 23:00 |
východ slnka 05:31
západ slnka 19:58
PO HODINÁCH
západ slnka 19:58
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 36,4236; -116,8262
nadmorská výška: 187 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Manly Beacon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 35 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západný |
1011 hPa | 20 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 16 % | 2 °C | 32 % | 0% | 0% | 8% | 26% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 24 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 35 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1010 hPa | 17 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 12 % | 1 °C | 30 % | 0% | 0% | 6% | 26% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 19 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Manly Beacon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 36,4236; -116,8262
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Manly Beacon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Manly Beacon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Manly Beacon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Manly Beacon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:31 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:44 | 21:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:56 | 30.05.2026 04:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |