Počasie Niles Canyon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Niles Canyon na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 12°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 05:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 11:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 17:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 23:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 19:58
PO HODINÁCH
západ slnka 19:58
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,5805; -121,9652
nadmorská výška: 27 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Niles Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 10 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 61 % | 10 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1013 hPa | 61 % | 10 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 84 % | 9 °C | 75 % | 0% | 75% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 85 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1016 hPa | 62 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 89% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 56 % | 7 °C | 100 % | 0% | 22% | 0% | 100% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1015 hPa | 79 % | 8 °C | 95 % | 0% | 65% | 0% | 85% | |
Niles Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,5805; -121,9652
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Niles Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Niles Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Niles Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Niles Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 13:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 21:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 21:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:25 | 01.05.2026 05:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |