Počasie Niles Canyon týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Niles Canyon na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
20 / 9°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 9 °C | 9 °C | 05:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 11:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 17:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 23:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 19:56
PO HODINÁCH
západ slnka 19:56
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,5805; -121,9652
nadmorská výška: 27 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Niles Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 9 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1019 hPa | 65 % | 10 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1015 hPa | 55 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 86 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východný |
1014 hPa | 99 % | 9 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 62 % | 10 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1011 hPa | 55 % | 9 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1013 hPa | 82 % | 10 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
Niles Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,5805; -121,9652
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Niles Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Niles Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Niles Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Niles Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 19:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 20:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 20:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:22 | 29.04.2026 04:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |