Počasie Searles Valley týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Searles Valley na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
28 / 11°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 05:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 11:00 | |
| 28 °C | 26 °C | 17:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 23:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 19:59
PO HODINÁCH
západ slnka 19:59
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 35,7675; -117,4040
nadmorská výška: 630 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Searles Valley, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 65 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 26 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 21 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 35 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 22 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1009 hPa | 11 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 31 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Searles Valley, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 35,7675; -117,4040
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 1 739
Nadmorská výška: 630 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- San Bernardino County, San Bernardino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Searles Valley, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Searles Valley.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Searles Valley dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Searles Valley
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 19:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 14:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:05 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:49 | 21:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:56 | 30.05.2026 04:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |