Počasie Searles Valley zajtra
| 13 °C | 11 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 16 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 18 °C | 15:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 19:58
PO HODINÁCH
západ slnka 19:58
Predpoveď počasia Searles Valley 28. máj 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie sa spočiatku polojasno, neskoršie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 1,6 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 7 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 35,7675; -117,4040
nadmorská výška: 630 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Searles Valley, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h južný |
1009 hPa | 68 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h južný |
1009 hPa | 70 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1009 hPa | 68 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 68 % | 3 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 04:00
13:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 69 % | 3 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1011 hPa | 73 % | 3 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1012 hPa | 78 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1012 hPa | 72 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 62 % | 3 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 10% | |
| 09:00
18:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 51 % | 3 °C | 30 % | 0% | 0% | 5% | 28% | |
| 10:00
19:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 42 % | 2 °C | 57 % | 0% | 0% | 56% | 27% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1011 hPa | 34 % | 1 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
| 12:00
21:00
| polojasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 27 % | 0 °C | 30 % | 0% | 0% | 14% | 18% | |
| 13:00
22:00
| polojasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 23 % | -1 °C | 37 % | 0% | 0% | 9% | 31% | |
| 14:00
23:00
| polojasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 20 % | -2 °C | 28 % | 0% | 0% | 21% | 9% | |
| 15:00
00:00
| polojasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 19 % | -3 °C | 34 % | 0% | 0% | 34% | 0% | |
| 16:00
01:00
| oblačno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 21 % | -1 °C | 55 % | 0% | 0% | 55% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 26 % | 0 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 31 % | 0 °C | 65 % | 0% | 0% | 59% | 36% | |
| 19:00
04:00
| oblačno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 34 % | 1 °C | 68 % | 0% | 0% | 58% | 32% | |
| 20:00
05:00
| silný dážď | 15 °C 13 °C |
1,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 48 % | 3 °C | 87 % | 0% | 0% | 82% | 55% | |
| 21:00
06:00
| dažďové prehánky | 12 °C 10 °C |
0,5 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 71 % | 7 °C | 85 % | 0% | 0% | 73% | 55% | |
| 22:00
07:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 74 % | 7 °C | 18 % | 0% | 1% | 18% | 3% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 74 % | 6 °C | 18 % | 0% | 2% | 18% | 0% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 72 % | 5 °C | 10 % | 0% | 2% | 9% | 0% | |
| 01:00
10:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 5 °C | 24 % | 0% | 4% | 14% | 12% | |
| 02:00
11:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 72 % | 5 °C | 16 % | 0% | 8% | 11% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 4 °C | 7 % | 0% | 3% | 3% | 0% | |
| 04:00
13:00
| polojasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 77 % | 5 °C | 18 % | 0% | 5% | 14% | 2% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 79 % | 4 °C | 4 % | 0% | 3% | 1% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1013 hPa | 79 % | 4 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 70 % | 4 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 1% | |
| 08:00
17:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 61 % | 4 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 51 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 42 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 35 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 26 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 49 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
Searles Valley, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 35,7675; -117,4040
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 1 739
Nadmorská výška: 630 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- San Bernardino County, San Bernardino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Searles Valley, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Searles Valley.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Searles Valley dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Searles Valley
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:06 | 20:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:51 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:56 | 28.05.2026 03:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |