Počasie Hosséré Goboré pozajtra
Predpoveď počasia Hosséré Goboré 18. máj 2026
Cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie slabé dažďové prehánky, večer spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 34 °C. Úhrn zrážok 1,1 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hosséré Goboré, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 65 % | 20 °C | 93 % | 0% | 0% | 3% | 93% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 70 % | 20 °C | 93 % | 0% | 0% | 10% | 93% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 75 % | 21 °C | 97 % | 0% | 0% | 14% | 96% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 76 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 25% | 85% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 76 % | 21 °C | 71 % | 0% | 0% | 25% | 61% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 75 % | 21 °C | 53 % | 0% | 0% | 25% | 37% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 74 % | 21 °C | 90 % | 0% | 0% | 61% | 75% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 69 % | 21 °C | 82 % | 0% | 0% | 7% | 80% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 61 % | 21 °C | 93 % | 0% | 0% | 89% | 32% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 54 % | 21 °C | 93 % | 0% | 0% | 85% | 52% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1011 hPa | 50 % | 20 °C | 64 % | 0% | 0% | 60% | 11% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 44 % | 20 °C | 40 % | 0% | 0% | 21% | 25% | |
| 12:00
13:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 35 °C |
0,2 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 44 % | 18 °C | 68 % | 0% | 12% | 28% | 56% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
34 °C 37 °C |
0,9 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 45 % | 20 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 48 % | 19 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 58 % | 20 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,2 mm | 9.2 m/s33 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 75 % | 21 °C | 41 % | 0% | 14% | 28% | 5% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 37 °C 40 °C |
3,9 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 34 % | 18 °C | 32 % | 0% | 0% | 7% | 27% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 63 % | 21 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
Hosséré Goboré, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,6435; 14,5282
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hosséré Goboré, Kamerun. Predpoveď počasia Hosséré Goboré.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hosséré Goboré dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hosséré Goboré
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 18:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 18:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 19:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 19:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 06:59 | 18.05.2026 20:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |