Počasie Hosséré Goboré dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hosséré Goboré na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
36 / 27°C
| 4.9 mm | 7 km/h |
| 28 °C | 32 °C | 01:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 36 °C | 39 °C | 13:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 19:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 18:18
PO HODINÁCH
západ slnka 18:18
|
|
Predpoveď počasia Hosséré Goboré, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 64 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 95% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,1 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 5% | 98% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
36 °C 39 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1008 hPa | 38 % | 19 °C | 43 % | 0% | 0% | 5% | 39% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 36 °C |
4,3 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 62 % | 22 °C | 64 % | 0% | 1% | 39% | 44% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 22 °C | 96 % | 0% | 0% | 5% | 96% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 75 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,4 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1010 hPa | 47 % | 21 °C | 51 % | 0% | 1% | 7% | 47% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 57 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Hosséré Goboré, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,6435; 14,5282
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hosséré Goboré, Kamerun. Predpoveď počasia Hosséré Goboré.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hosséré Goboré dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hosséré Goboré
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 18:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 19:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 19:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:16 | 21.05.2026 23:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |