Počasie Hosséré Goboré dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hosséré Goboré na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
36 / 24°C
| 6.8 mm | 8 km/h |
| 24 °C | 27 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 36 °C | 39 °C | 13:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 19:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 18:19
PO HODINÁCH
západ slnka 18:19
|
|
Predpoveď počasia Hosséré Goboré, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 27 °C |
6,8 mm | 8.3 m/s30 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 22 °C | 100 % | 0% | 80% | 95% | 97% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 82 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 40 % | 20 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 50 % | 20 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
Hosséré Goboré, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,6435; 14,5282
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hosséré Goboré, Kamerun. Predpoveď počasia Hosséré Goboré.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hosséré Goboré dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hosséré Goboré
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 18:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 19:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 19:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:07 | 24.05.2026 00:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |