Počasie Hosséré Goboré dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hosséré Goboré na 10 dní.
Streda 20. máj
37 / 28°C
| 0.9 mm | 12 km/h |
| 28 °C | 32 °C | 01:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 07:00 | |
| 37 °C | 39 °C | 13:00 | |
| 30 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 18:18
PO HODINÁCH
západ slnka 18:18
|
|
Predpoveď počasia Hosséré Goboré, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 67 % | 21 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1011 hPa | 68 % | 21 °C | 87 % | 0% | 0% | 24% | 85% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
37 °C 40 °C |
0,7 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 35 % | 18 °C | 65 % | 0% | 0% | 11% | 59% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 61 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 3% | 99% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 64 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 95% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,1 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 5% | 98% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
36 °C 39 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1008 hPa | 38 % | 19 °C | 43 % | 0% | 0% | 5% | 39% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 36 °C |
4,3 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 62 % | 22 °C | 64 % | 0% | 1% | 39% | 44% | |
Hosséré Goboré, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,6435; 14,5282
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hosséré Goboré, Kamerun. Predpoveď počasia Hosséré Goboré.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hosséré Goboré dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hosséré Goboré
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 18:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 19:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 19:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:13 | 20.05.2026 22:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |