Počasie Hosséré Goboré dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hosséré Goboré na 10 dní.
Piatok 22. máj
34 / 24°C
| 0.9 mm | 11 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 13:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 19:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 18:18
PO HODINÁCH
západ slnka 18:18
|
|
Predpoveď počasia Hosséré Goboré, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 22 °C | 96 % | 0% | 0% | 5% | 96% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 75 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,4 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1010 hPa | 47 % | 21 °C | 51 % | 0% | 1% | 7% | 47% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 57 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 66 % | 20 °C | 44 % | 0% | 0% | 1% | 43% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 68 % | 21 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 36 °C 39 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 37 % | 19 °C | 15 % | 0% | 0% | 3% | 13% | |
| 19:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 36 °C |
6,8 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 53 % | 21 °C | 11 % | 0% | 1% | 8% | 3% | |
Hosséré Goboré, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,6435; 14,5282
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hosséré Goboré, Kamerun. Predpoveď počasia Hosséré Goboré.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hosséré Goboré dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hosséré Goboré
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 18:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 19:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 19:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:13 | 23.05.2026 00:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |