Počasie Ine Ekpai týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ine Ekpai na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
32 / 24°C
| 4.6 mm | 8 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 18:30
PO HODINÁCH
západ slnka 18:30
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ine Ekpai, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 23% | 87% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 99 % | 0% | 75% | 5% | 99% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 32 °C 37 °C |
3,3 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 60 % | 22 °C | 89 % | 0% | 21% | 7% | 85% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 33 °C |
1,1 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 86 % | 24 °C | 67 % | 0% | 10% | 2% | 63% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
5,1 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 93 % | 0% | 26% | 11% | 90% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 21% | 14% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 31 °C 36 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 65 % | 23 °C | 86 % | 0% | 75% | 0% | 43% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 33 °C |
3,4 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 85 % | 24 °C | 61 % | 0% | 15% | 11% | 53% | |
Ine Ekpai, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 4,5613; 8,8859
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ine Ekpai, Kamerun. Predpoveď počasia Ine Ekpai.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ine Ekpai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ine Ekpai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 18:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 12:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 18:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 19:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 19:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:07 | 29.04.2026 04:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |