Počasie Ine Ekpai vikend
Predpoveď počasia pre mesto Ine Ekpai na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
32 / 25°C
| 2.1 mm | 12 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 18:30
PO HODINÁCH
západ slnka 18:30
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ine Ekpai, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 44% | 10% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 97 % | 0% | 3% | 0% | 97% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 31 °C 36 °C |
2,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 64 % | 23 °C | 32 % | 0% | 16% | 7% | 14% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1009 hPa | 90 % | 25 °C | 96 % | 0% | 58% | 5% | 90% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 38 % | 0% | 35% | 3% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
2,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 75 % | 0% | 55% | 1% | 43% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 29 °C 35 °C |
1,9 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 80 % | 24 °C | 100 % | 0% | 85% | 51% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 56% | 0% | 100% | |
Ine Ekpai, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 4,5613; 8,8859
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ine Ekpai, Kamerun. Predpoveď počasia Ine Ekpai.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ine Ekpai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ine Ekpai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 18:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 12:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 18:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 19:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 19:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:36 | 01.05.2026 05:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |