Počasie Argual dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Argual na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
15 / 8°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 01:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 07:31
západ slnka 20:46
PO HODINÁCH
západ slnka 20:46
Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 28,6500; -17,9167
nadmorská výška: 311 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Argual, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1017 hPa | 95 % | 8 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 7 °C | 86 % | 0% | 86% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1019 hPa | 69 % | 9 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1019 hPa | 74 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 94 % | 8 °C | 5 % | 0% | 3% | 0% | 1% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 81 % | 6 °C | 79 % | 0% | 24% | 0% | 77% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1022 hPa | 65 % | 10 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1020 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 39% | 0% | 100% | |
Argual, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 28,6500; -17,9167
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 311 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Santa Cruz de Tenerife, Santa Cruz De Tenerife
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Argual, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Argual.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Argual dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Argual
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:31 | 20:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:08 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:06 | 21:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:37 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:06 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 19:00 | 30.04.2026 06:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |