Počasie Carrizal dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Carrizal na 10 dní.
Piatok 1. máj
21 / 17°C
| 0.0 mm | 22 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 19:00 |
východ slnka 07:21
západ slnka 20:36
PO HODINÁCH
západ slnka 20:36
Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 27,9116; -15,4056
nadmorská výška: 84 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Carrizal, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 13 °C | 95 % | 0% | 47% | 0% | 90% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1017 hPa | 76 % | 12 °C | 100 % | 0% | 76% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 58 % | 12 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 13 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
Carrizal, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 27,9116; -15,4056
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 22 000
Nadmorská výška: 84 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Carrizal, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Carrizal.
Carrizal - počasie v okolí - väčšie mestá
Carrizal - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Carrizal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Carrizal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:21 | 20:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:58 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:56 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:27 | 21:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:57 | 22:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:45 | 01.05.2026 06:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |