Počasie Tejeda zajtra
Predpoveď počasia Tejeda 27. apríl 2026
Cez deň od rána hmla, poludnie oblačno, večer slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 1,4 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 27,9951; -15,6154
nadmorská výška: 1046 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tejeda, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 100% | 100% | 1% | 17% | |
| 01:00
02:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 20% | |
| 02:00
03:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 25% | |
| 03:00
04:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1016 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 98% | 100% | 0% | 41% | |
| 04:00
05:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1016 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 81% | |
| 05:00
06:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1015 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 86% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severný |
1015 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 21% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1016 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severný |
1016 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1016 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 97% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| hmla | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1017 hPa | 88 % | 9 °C | 87 % | 70% | 87% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1016 hPa | 77 % | 9 °C | 81 % | 15% | 81% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1017 hPa | 69 % | 9 °C | 57 % | 0% | 57% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,2 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1016 hPa | 66 % | 10 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
0,5 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1016 hPa | 83 % | 10 °C | 52 % | 0% | 52% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1017 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 17 °C |
0,8 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 67 % | 10 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 85 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
Tejeda, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 27,9951; -15,6154
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 2 338
Nadmorská výška: 1046 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tejeda, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Tejeda.
Tejeda - počasie v okolí - väčšie mestá
Tejeda - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tejeda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tejeda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:25 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:00 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:00 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:32 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:02 | 21:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 16:02 | 27.04.2026 04:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |