Počasie Tejeda dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tejeda na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 9°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 07:22
západ slnka 20:37
PO HODINÁCH
západ slnka 20:37
Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 27,9951; -15,6154
nadmorská výška: 1046 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Tejeda, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 8 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 61 % | 9 °C | 13 % | 0% | 7% | 0% | 6% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 64 % | 8 °C | 5 % | 0% | 3% | 0% | 2% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 93 % | 8 °C | 74 % | 0% | 27% | 0% | 64% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 89 % | 7 °C | 40 % | 0% | 40% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 53 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 66 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Tejeda, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 27,9951; -15,6154
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 2 338
Nadmorská výška: 1046 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tejeda, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Tejeda.
Tejeda - počasie v okolí - väčšie mestá
Tejeda - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tejeda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tejeda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:22 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:59 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:57 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:28 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:58 | 22:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:46 | 01.05.2026 06:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |