Počasie Rose Hill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rose Hill na 10 dní.
Piatok 22. máj
26 / 16°C
| 1.9 mm | 15 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 19:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 20:37
PO HODINÁCH
západ slnka 20:37
|
|
Predpoveď počasia Rose Hill, Kansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 27 °C |
1,8 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1013 hPa | 50 % | 14 °C | 85 % | 0% | 39% | 1% | 77% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,1 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 63 % | 15 °C | 99 % | 0% | 20% | 10% | 99% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1012 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 7% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1011 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 85% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1011 hPa | 50 % | 15 °C | 97 % | 0% | 54% | 0% | 95% | |
| 19:00
02:00
| dažďové prehánky | 28 °C 29 °C |
3,2 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 48 % | 15 °C | 59 % | 0% | 28% | 7% | 39% | |
Rose Hill, Kansas, USA - informácie
Štát: Kansas, USAGPS súradnice: 37,5584; -97,1350
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 3 995
Nadmorská výška: 416 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rose Hill, Kansas, USA. Predpoveď počasia Rose Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rose Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rose Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 14:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 21:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 21:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 22:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:20 | 23.05.2026 02:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |