Počasie Rose Hill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rose Hill na 10 dní.
Sobota 23. máj
28 / 18°C
| 3.7 mm | 13 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 20:38
PO HODINÁCH
západ slnka 20:38
|
|
Predpoveď počasia Rose Hill, Kansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1012 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 7% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1011 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 85% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1011 hPa | 50 % | 15 °C | 97 % | 0% | 54% | 0% | 95% | |
| 19:00
02:00
| dažďové prehánky | 28 °C 29 °C |
3,2 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 48 % | 15 °C | 59 % | 0% | 28% | 7% | 39% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 1% | 99% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1016 hPa | 95 % | 17 °C | 75 % | 0% | 1% | 0% | 75% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 19 °C | 68 % | 0% | 17% | 9% | 57% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 60 % | 18 °C | 80 % | 0% | 8% | 9% | 77% | |
Rose Hill, Kansas, USA - informácie
Štát: Kansas, USAGPS súradnice: 37,5584; -97,1350
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 3 995
Nadmorská výška: 416 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rose Hill, Kansas, USA. Predpoveď počasia Rose Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rose Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rose Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 20:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 14:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 21:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 21:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 22:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:20 | 23.05.2026 02:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |