Počasie Bofareira dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bofareira na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
25 / 19°C
| 0.0 mm | 24 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 05:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 11:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 23:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 16,1833; -22,8333
nadmorská výška: 106 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Bofareira, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 15 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 54 % | 14 °C | 95 % | 0% | 95% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 59 % | 15 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 17 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 17 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 19 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
Bofareira, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 16,1833; -22,8333
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bofareira, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Bofareira.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bofareira dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bofareira
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:10 | 30.04.2026 05:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |