Počasie Bofareira dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bofareira na 10 dní.
Pondelok 4. máj
26 / 20°C
| 0.0 mm | 27 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 05:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 11:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 23:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 16,1833; -22,8333
nadmorská výška: 106 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Bofareira, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severný |
1010 hPa | 93 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 60 % | 17 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 62 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1014 hPa | 91 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 19 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 18 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
Bofareira, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 16,1833; -22,8333
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bofareira, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Bofareira.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bofareira dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bofareira
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 20:36 | 04.05.2026 07:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |