Počasie Ilha de Santiago dnes
| 23 °C | 23 °C | 16:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 18:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 20:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 22:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Predpoveď počasia Ilha de Santiago 26. apríl 2026
Cez deň oblačno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 16 °C.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,0874; -23,6258
nadmorská výška: 349 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ilha de Santiago, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severný |
1014 hPa | 83 % | 15 °C | 93 % | 0% | 39% | 0% | 89% | |
| 01:00
04:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severný |
1013 hPa | 83 % | 15 °C | 97 % | 0% | 47% | 0% | 94% | |
| 02:00
05:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 15 °C | 45 % | 0% | 43% | 0% | 3% | |
| 03:00
06:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 15 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severný |
1013 hPa | 84 % | 15 °C | 62 % | 0% | 62% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 15 °C | 65 % | 0% | 65% | 0% | 0% | |
| 06:00
09:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 14 °C | 51 % | 0% | 51% | 0% | 0% | |
| 07:00
10:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 14 °C | 57 % | 0% | 57% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 14 °C | 71 % | 0% | 54% | 0% | 35% | |
| 09:00
12:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 14 °C | 37 % | 0% | 34% | 0% | 4% | |
| 10:00
13:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 14 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 14 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 12:00
15:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 56 % | 14 °C | 95 % | 0% | 27% | 0% | 93% | |
| 13:00
16:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 14 °C | 91 % | 0% | 14% | 0% | 89% | |
| 14:00
17:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 14 °C | 98 % | 0% | 12% | 0% | 98% | |
| 15:00
18:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 54 % | 14 °C | 91 % | 0% | 10% | 0% | 90% | |
| 16:00
19:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 57 % | 14 °C | 96 % | 0% | 6% | 0% | 95% | |
| 17:00
20:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 14 °C | 97 % | 0% | 5% | 0% | 96% | |
| 18:00
21:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 15 °C | 96 % | 0% | 10% | 0% | 95% | |
| 19:00
22:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 15 °C | 96 % | 0% | 12% | 0% | 95% | |
| 20:00
23:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 15 °C | 31 % | 0% | 14% | 0% | 18% | |
| 21:00
00:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 15 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 22:00
01:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 15 °C | 68 % | 0% | 43% | 0% | 51% | |
| 23:00
02:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 15 °C | 94 % | 0% | 56% | 0% | 86% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 15 °C | 73 % | 0% | 68% | 0% | 14% | |
| 01:00
04:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 15 °C | 69 % | 0% | 58% | 0% | 23% | |
| 02:00
05:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 15 °C | 83 % | 0% | 42% | 0% | 64% | |
| 03:00
06:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 88 % | 15 °C | 20 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 14 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 14 °C | 22 % | 0% | 22% | 0% | 0% | |
| 06:00
09:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 14 °C | 37 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
| 07:00
10:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 14 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 14 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 09:00
12:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 65 % | 14 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 10:00
13:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 13 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 56 % | 13 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 14 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 1% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 15 °C | 30 % | 0% | 26% | 0% | 6% | |
Ilha de Santiago, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,0874; -23,6258
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Nadmorská výška: 349 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ilha de Santiago, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ilha de Santiago.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ilha de Santiago dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ilha de Santiago
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ilha de Santiago
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:52 | 26.04.2026 02:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |