Počasie Ilha de Santiago vikend
Predpoveď počasia pre mesto Ilha de Santiago na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
26 / 18°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 05:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 11:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 17:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 23:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,0874; -23,6258
nadmorská výška: 349 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ilha de Santiago, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 16 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 58 % | 15 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 64 % | 16 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 16 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1015 hPa | 97 % | 17 °C | 56 % | 0% | 56% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 46 % | 13 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 47 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1015 hPa | 79 % | 16 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Ilha de Santiago, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,0874; -23,6258
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Nadmorská výška: 349 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ilha de Santiago, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ilha de Santiago.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ilha de Santiago dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ilha de Santiago
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:02 | 01.05.2026 05:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |