Počasie Morro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Morro na 10 dní.
Piatok 1. máj
25 / 22°C
| 0.0 mm | 23 km/h |
| 22 °C | 23 °C | 05:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 11:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 23:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1800; -23,2225
nadmorská výška: 4 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Morro, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 18 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 18 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severný |
1013 hPa | 72 % | 19 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severný |
1016 hPa | 84 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severný |
1014 hPa | 86 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severný |
1014 hPa | 67 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h severný |
1011 hPa | 66 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severný |
1014 hPa | 85 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Morro, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1800; -23,2225
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Morro, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Morro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Morro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Morro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:00 | 01.05.2026 05:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |