Počasie Morro týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Morro na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
25 / 21°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 05:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 11:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 23:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1800; -23,2225
nadmorská výška: 4 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Morro, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 77 % | 16 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 16 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 64 % | 16 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 17 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 17 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 18 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Morro, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1800; -23,2225
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Morro, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Morro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Morro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Morro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:22 | 29.04.2026 04:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |