Počasie Poilao Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Poilao Dam na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
22 / 21°C
| 0.0 mm | 34 km/h |
| 22 °C | 22 °C | 20:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 21:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 22:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 23:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,0797; -23,5500
nadmorská výška: 136 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Poilao Dam, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 19:00
22:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h severný |
1014 hPa | 72 % | 16 °C | 94 % | 0% | 1% | 0% | 94% | |
| 20:00
23:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h severný |
1014 hPa | 72 % | 16 °C | 93 % | 0% | 4% | 0% | 93% | |
| 21:00
00:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 16 °C | 93 % | 0% | 4% | 0% | 93% | |
| 22:00
01:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 17 °C | 85 % | 0% | 4% | 0% | 85% | |
| 23:00
02:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 17 °C | 79 % | 0% | 17% | 0% | 75% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 16 °C | 89 % | 0% | 15% | 0% | 86% | |
| 01:00
04:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 16 °C | 97 % | 0% | 39% | 0% | 96% | |
| 02:00
05:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 16 °C | 95 % | 0% | 19% | 0% | 93% | |
| 03:00
06:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severný |
1014 hPa | 79 % | 16 °C | 20 % | 0% | 14% | 0% | 7% | |
| 04:00
07:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severný |
1014 hPa | 78 % | 15 °C | 10 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severný |
1014 hPa | 77 % | 15 °C | 14 % | 0% | 12% | 0% | 2% | |
| 06:00
09:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severný |
1015 hPa | 78 % | 15 °C | 22 % | 0% | 18% | 0% | 5% | |
| 07:00
10:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h severný |
1015 hPa | 74 % | 15 °C | 21 % | 0% | 16% | 0% | 5% | |
| 08:00
11:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.3 m/s33 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 14 °C | 19 % | 0% | 10% | 0% | 10% | |
| 09:00
12:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 9.4 m/s34 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 58 % | 14 °C | 32 % | 0% | 5% | 0% | 28% | |
| 10:00
13:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 9.3 m/s33 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 55 % | 14 °C | 60 % | 0% | 3% | 0% | 59% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 14 °C | 82 % | 0% | 8% | 0% | 80% | |
| 12:00
15:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 15 °C | 78 % | 0% | 4% | 0% | 77% | |
| 13:00
16:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 52 % | 15 °C | 67 % | 0% | 3% | 0% | 66% | |
| 14:00
17:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 15 °C | 98 % | 0% | 3% | 0% | 98% | |
| 15:00
18:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 54 % | 15 °C | 81 % | 0% | 3% | 0% | 80% | |
| 16:00
19:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 58 % | 15 °C | 25 % | 0% | 6% | 0% | 21% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h severný |
1013 hPa | 62 % | 16 °C | 10 % | 0% | 6% | 0% | 5% | |
| 18:00
21:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h severný |
1014 hPa | 66 % | 16 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 19:00
22:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h severný |
1014 hPa | 70 % | 16 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 20:00
23:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 16 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 21:00
00:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 16 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 22:00
01:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 16 °C | 22 % | 0% | 20% | 0% | 2% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 16 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
Poilao Dam, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,0797; -23,5500
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Nadmorská výška: 136 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Poilao Dam, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Poilao Dam.
Poilao Dam - počasie v okolí - väčšie mestá
Poilao Dam - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Poilao Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Poilao Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:52 | 26.04.2026 02:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |