Počasie Ponta António Mato dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ponta António Mato na 10 dní.
Piatok 1. máj
26 / 17°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 05:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 11:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 17:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 23:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,0916; -23,7778
nadmorská výška: 111 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Ponta António Mato, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 16 °C | 48 % | 0% | 48% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 50 % | 14 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 43 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 16 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 17 °C | 42 % | 0% | 40% | 2% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 36 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 41 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ponta António Mato, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,0916; -23,7778
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta António Mato, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta António Mato.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta António Mato dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta António Mato
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:03 | 01.05.2026 05:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |