Počasie Ponta António Mato zajtra
| 21 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Predpoveď počasia Ponta António Mato 27. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 25 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 17 °C.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,0916; -23,7778
nadmorská výška: 111 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ponta António Mato, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 14 °C | 90 % | 0% | 14% | 0% | 89% | |
| 01:00
04:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 14 °C | 98 % | 0% | 20% | 0% | 98% | |
| 02:00
05:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 14 °C | 93 % | 0% | 19% | 0% | 91% | |
| 03:00
06:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 14 °C | 76 % | 0% | 21% | 0% | 67% | |
| 04:00
07:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 14 °C | 64 % | 0% | 25% | 0% | 47% | |
| 05:00
08:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 14 °C | 38 % | 0% | 18% | 0% | 23% | |
| 06:00
09:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 14 °C | 25 % | 0% | 14% | 0% | 16% | |
| 07:00
10:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 14 °C | 25 % | 0% | 18% | 0% | 10% | |
| 08:00
11:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 13 °C | 30 % | 0% | 28% | 0% | 1% | |
| 09:00
12:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 13 °C | 25 % | 0% | 20% | 0% | 6% | |
| 10:00
13:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 56 % | 13 °C | 70 % | 0% | 11% | 0% | 67% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 52 % | 13 °C | 62 % | 0% | 4% | 0% | 60% | |
| 12:00
15:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 13 °C | 78 % | 0% | 12% | 0% | 75% | |
| 13:00
16:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 50 % | 13 °C | 83 % | 0% | 12% | 0% | 79% | |
| 14:00
17:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 50 % | 13 °C | 17 % | 0% | 9% | 0% | 8% | |
| 15:00
18:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 51 % | 13 °C | 10 % | 0% | 8% | 0% | 2% | |
| 16:00
19:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 13 °C | 14 % | 0% | 10% | 0% | 3% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 58 % | 14 °C | 13 % | 0% | 10% | 0% | 3% | |
| 18:00
21:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 14 °C | 10 % | 0% | 6% | 0% | 3% | |
| 19:00
22:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 14 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 20:00
23:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 14 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 21:00
00:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 76 % | 15 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 22:00
01:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 15 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 15 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 82 % | 15 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 01:00
04:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 14 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 02:00
05:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 14 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 03:00
06:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 14 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 14 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 14 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 06:00
09:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 14 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 07:00
10:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 14 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 14 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 09:00
12:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 13 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 10:00
13:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 13 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 13 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 12:00
15:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 13 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 13:00
16:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 49 % | 13 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 14:00
17:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 49 % | 13 °C | 11 % | 0% | 7% | 0% | 5% | |
| 15:00
18:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 50 % | 13 °C | 22 % | 0% | 9% | 0% | 14% | |
| 16:00
19:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 52 % | 13 °C | 18 % | 0% | 5% | 0% | 12% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 55 % | 13 °C | 12 % | 0% | 3% | 0% | 9% | |
| 18:00
21:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 60 % | 13 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 19:00
22:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 67 % | 14 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 20:00
23:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 21:00
00:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
01:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 14 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 14 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Ponta António Mato, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,0916; -23,7778
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta António Mato, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta António Mato.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta António Mato dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta António Mato
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:46 | 27.04.2026 03:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |