Počasie Ponta da Ribeira Laje dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ponta da Ribeira Laje na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
24 / 18°C
| 0.0 mm | 23 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 20:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 21:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 22:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 23:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1667; -23,5833
nadmorská výška: 87 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Ponta da Ribeira Laje, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 16:00
19:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 59 % | 16 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 16 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 18:00
21:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 16 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 1% | |
| 19:00
22:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 17 °C | 52 % | 0% | 14% | 0% | 45% | |
| 20:00
23:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 17 °C | 80 % | 0% | 14% | 0% | 77% | |
| 21:00
00:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 17 °C | 96 % | 0% | 17% | 0% | 95% | |
| 22:00
01:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 17 °C | 94 % | 0% | 24% | 0% | 93% | |
| 23:00
02:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 16 °C | 92 % | 0% | 16% | 0% | 90% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 16 °C | 92 % | 0% | 20% | 0% | 89% | |
| 01:00
04:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 16 °C | 99 % | 0% | 23% | 0% | 99% | |
| 02:00
05:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 16 °C | 94 % | 0% | 31% | 0% | 92% | |
| 03:00
06:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 16 °C | 91 % | 0% | 31% | 0% | 86% | |
| 04:00
07:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 16 °C | 78 % | 0% | 36% | 0% | 58% | |
| 05:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 16 °C | 44 % | 0% | 22% | 0% | 27% | |
| 06:00
09:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 16 °C | 43 % | 0% | 21% | 0% | 25% | |
| 07:00
10:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 15 °C | 44 % | 0% | 33% | 0% | 14% | |
| 08:00
11:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 15 °C | 44 % | 0% | 43% | 0% | 1% | |
| 09:00
12:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 15 °C | 41 % | 0% | 36% | 0% | 6% | |
| 10:00
13:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 15 °C | 72 % | 0% | 16% | 0% | 67% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 54 % | 15 °C | 75 % | 0% | 15% | 0% | 73% | |
| 12:00
15:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 55 % | 15 °C | 78 % | 0% | 21% | 0% | 72% | |
| 13:00
16:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 15 °C | 75 % | 0% | 18% | 0% | 71% | |
| 14:00
17:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 53 % | 15 °C | 45 % | 0% | 24% | 0% | 28% | |
| 15:00
18:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 15 °C | 26 % | 0% | 21% | 0% | 6% | |
| 16:00
19:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 58 % | 15 °C | 26 % | 0% | 21% | 0% | 6% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 16 °C | 26 % | 0% | 22% | 0% | 4% | |
| 18:00
21:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 69 % | 16 °C | 17 % | 0% | 13% | 0% | 4% | |
| 19:00
22:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 16 °C | 16 % | 0% | 14% | 0% | 2% | |
| 20:00
23:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 16 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 21:00
00:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 17 °C | 34 % | 0% | 34% | 0% | 0% | |
| 22:00
01:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 17 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 16 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
Ponta da Ribeira Laje, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1667; -23,5833
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta da Ribeira Laje, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta da Ribeira Laje.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta da Ribeira Laje dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta da Ribeira Laje
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:52 | 26.04.2026 02:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |