Počasie Ponta do Curral Velho dnes
Predpoveď počasia Ponta do Curral Velho 26. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 25 °C. V noci najnižšia teplota 19 °C.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 16,6333; -24,2833
nadmorská výška: 31 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ponta do Curral Velho, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 73 % | 15 °C | 66 % | 0% | 29% | 0% | 49% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 53 % | 14 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 62 % | 15 °C | 97 % | 0% | 18% | 0% | 96% | |
| 23:00
02:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 16 °C | 89 % | 0% | 16% | 0% | 86% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 15 °C | 100 % | 0% | 32% | 0% | 100% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 55 % | 14 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 59 % | 14 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 16 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
Ponta do Curral Velho, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 16,6333; -24,2833
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta do Curral Velho, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta do Curral Velho.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta do Curral Velho dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ponta do Curral Velho
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ponta do Curral Velho
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:53 | 26.04.2026 02:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |