Počasie Ponta do Curral Velho pozajtra
Predpoveď počasia Ponta do Curral Velho 28. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie spočiatku polojasno, neskoršie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 16,6333; -24,2833
nadmorská výška: 31 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ponta do Curral Velho, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 15 °C | 37 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 56 % | 14 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 14 °C | 22 % | 0% | 22% | 0% | 0% | |
Ponta do Curral Velho, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 16,6333; -24,2833
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta do Curral Velho, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta do Curral Velho.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta do Curral Velho dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta do Curral Velho
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:38 | 28.04.2026 04:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |