Počasie Ponta Pendura dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ponta Pendura na 10 dní.
Piatok 1. máj
26 / 17°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 05:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 11:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 17:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 23:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1256; -23,7705
nadmorská výška: 49 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Ponta Pendura, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 16 °C | 48 % | 0% | 48% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 50 % | 14 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 43 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 16 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 17 °C | 42 % | 0% | 40% | 2% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 36 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 41 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ponta Pendura, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1256; -23,7705
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta Pendura, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta Pendura.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta Pendura dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta Pendura
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:03 | 01.05.2026 05:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |